Bezpečnostní řešení

Síťová bezpečnost

Profesionální služby

LAN/WAN implementace

Máme několikaletou praxi v oblasti návrhu a implementace poměrně rozsáhlých LAN i WAN a zejména jejich bezpečnosti. Zkušenosti máme s prvky těchto výrobců: Fortinet, Extreme Networks, Juniper, Cisco a EnteraSys. Jsme schopni navrhnout a postavit efektivní a zároveň cenově dostupnou síť dle požadavků zákazníka.

Poradenství a konzultace

Z naší dlouholeté praxe víme, že není projektu či sítě, kde by byla nejvhodnější pro všechna uplatnění jediná značka či jediný výrobce. Sami ve svých sítích, které pronajímáme zákazníkům, používáme celou řadu produktů od různých výrobců. Soubor těchto zkušeností nám dává odvahu vám poradit v případě, že takovou radu hledáte.

Poradce výběrového řízení

Setkáváte se situací, kdy ve výběrovém řízení uspějí projekty, které jsou záměrně finančně podhodnocené, nesou s sebou riziko investic, anebo se nepodaří vyargumentovat u vedení vaší firmy výhody náročnějšího projektu, přestože je pro vás nejvhodnější? Rádi vám pomůžeme s vypracováním komparativní analýzy pro takové potřeby.

Troubleshooting

Pomůžeme s testováním konkrétní funkcionality, kterou potřebujete zprovoznit a která se vám nedaří zprovoznit. Troubleshooting prostě děláme rádi. Pokud vám nefunguje něco, co potřebujete, kontaktujte nás. V případě, že se jedná o bug (chybu ve firmware/software zařízení), budeme se snažit vykomunikovat s výrobcem nápravu.

Studie proveditelnosti

Otestujeme pro vás danou funkcionalitu a doporučíme způsob nasazení. Mnohdy se stává, že při plánování se počítá s funkcionalitami, které jsou technicky mladé, nejsou ještě řádně otestované. Rádi takové řešení navrhneme a následně i do vašeho systému implementujeme.

Podpora 24/7

Naše podpora na helpdesku je vám nepřetržitě k dispozici. Bezpečnost sítě monitorujeme nepřetržitě a pracujeme na odhalení potenciálních hrozeb. Naši certifikovaní technici mají dlouholeté zkušenosti se zařízeními mnoha výrobců. V případě potřeby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Poskytování bezpečnostních řešení

Řešení přímo pro vás

Netlancers jsou MSSP, čili Managed Security Services Provider.
Tím je myšleno, že naše firma poskytuje vlastní bezpečnostní řešení dodávané konečnému zákazníkovi.
MSSP služby jsou určeny klientům s velikostí IT typicky do 100 koncových stanic. (více prosím čtětě v sekci MSSP)

Správa a monitoring bezpečnostních a ostatních síťových prvků
Chcete mít kvalitně zabezpečený perimetr a nedostává se vám kapacit, ať už znalostních nebo časových? Rádi se ujmeme správy vašeho perimetru, včetně infrastrukturních prvků, které s bezpečností také velmi úzce souvisí.

Monitoring, správa logů a řešení incidentů bereme jako samozřejmost v kompetenci našeho NOC (Network Operating Center).

MSSP (Managed Security Service Provider)

MSSP je poměrně dobře známý koncept, kdy firma s velkou zkušenostní základnou a výkonnými centrálními prvky spravuje pro své klienty síťovou bezpečnost. Netlancers jsou MSSP v pravém slova smyslu. Více informací

Naši partneři

Partnerství

Pro naše projekty používáme nejčastěji technologie společností Fortinet, Extreme Networks, Cisco atd. Naše služby se opírají o partnerství předních výrobců bezpečnostního HW/SW, ale umíme pracovat i s technologiemi jiných výrobců.