o nás

Netlancers s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 2008. Netlancers se již od svého vzniku snaží profilovat jako specialista na zabezpečení síťových prostředí a jako poskytovatel zabezpečení ve svém hostingovém centru. Naší specialitou je identity-based firewalling. Tématem se v rámci našeho působení zabýváme intenzivně již od počátku naší existence.

Troufáme si tvrdit, že všude kde naše firma implementovala zabezpečení, zanechala pozitivní stopu. Mezi klíčové zákazníky Netlancers patří komerční subjekty, veřejná sféra a také ISP. 

Netlancers - Network Defence

Firma Netlancers.s.r.o. poskytuje služby a poradenství v oblasti síťové bezpečnosti. Naši certifikovaní technici mají dlouholeté zkušenosti se zařízeními mnoha výrobců. Dokážeme navrhnout kombinaci produktů, které nejlépe vyhoví účelu daného projektu, přičemž při návrhu řešení klademe veliký důraz na flexibilitu a rozšiřitelnost.

Naše schopnosti a důraz na rozšiřitelnost můžeme doložit nejen implementacemi u našich zákazníků, ale též vlastními produkty.

Protože ne všichni zákazníci mohou a/nebo sami chtějí spravovat a udžovat bezpečnostní infrastrukturu, nabízíme také její správu a poskytujeme zabezpečení formou služby. Mužete využít některou z nesčetných variant MSSP nabídky našeho hosted security centra.

Naše hosted security centrum může nabídnout i širší služby, které s bezpečností souvisejí. Pronájem infrastruktury (IaaS) je moderní trend v provozování hostovaných služeb. V našem plně redundantním core vám dokážeme zprovoznit servery, virtuální sítě či firewally. Tuto vaši privátní infrastrukturu napojíme na pobočky pomocí IPsec.

Naši partneři

Partnerství

Pro naše projekty používáme nejčastěji technologie společností Fortinet, Extreme Networks, Cisco atd. Naše služby se opírají o partnerství předních výrobců bezpečnostního HW/SW, ale umíme pracovat i s technologiemi jiných výrobců.