Vítejte na stránkách společnosti Netlancers s.r.o.

Firma Netlancers.s.r.o. poskytuje služby a poradenství v oblasti síťové bezpečnosti. Naši certifikovaní technici mají dlouholeté zkušenosti a se zařízeními mnoha výrobců. Dokážeme navrhnout kombinací produktů, které nejlépe vyhoví účelu daného projektu, přičemž při návrhu řešení klademe veliký důraz na flexibilitu a rozšiřitelnost.

Naše schopnosti a důraz na rozšiřitelnost můžeme doložit nejen implementacemi u našich zákazníků, ale též vlastními produkty. Náš produkt FAAS je inovativní network identity management software, který najde uplatnění v téměř každé síti. Více info zde.

Protože ne všichni zákazníci mohou a/nebo sami chtějí spravovat a udžovat bezpečnostní infrastrukturu, nabízíme její správu a poskytujeme zabezpečení formou služby. Mužete využít některou z nezčetných variant MSSP nabídky našeho hosted security centra. Více info zde.

Naše hosted security centrum může nabídnout i širší služby, které s bezpečností souvisí. Pronájem infrastruktury (IaaS) je moderní trend provozování hostovaných služeb. V našem plně redundantním core Vám dokážeme zprovoznit servery, virtuální sítě, firewally. Tuto vaši privátní infrastrukturu napojíme na pobočky pomocí IPsec. Více info zde.